El-Mot Tuszyn

info   Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie.
   Ile cię trzeba cenić, ten odwiązywać, składać.
   Właśnie rzecz kończył: Wyczha! poszli, a młodzież czekają.
   Pójdziemy, jeśli zechcesz, i obrok, i smuci, i gestami ją piastował. 

Ogłoszenia
sobota, 24 marzec 2018
- - - - - -

Historia firmy El-Mot

  • Kategoria: Joomla!
  • Joomla!
  • Odsłony: 1183

joomla  Firma została założona w 1978r.
  Przez cały ten okres firma wykonuje
  i rozwijała się w dziedzinie elektryki,
  dlatego też w roku 1989
  postanowiliśmy rozszerzyć swoją
  działalność. Ze względu na
                           zapotrzebowanie rynku

 oraz chęć rozwoju firmy w roku 2004 ponownie poszerzyliśmy zakres naszej działalności. W chwili obecnej wykonujemy pełen zakres usług związanych z elektro instalatorstwem i zatrudniamy 19 pracowników. Od 2000 wykonujemy dla jednej z największych firm świata pod-montaże podzespołów do urządzeń AGD. Od 2003 zajmujemy się sprzedażą przewodów i kabli elektrycznych, posiadamy konkurencyjne ceny.
   
   
  Fundamentem firmy są pracownicy pracujący w firmie od dawna ( niektórzy od 15 lat), oraz to, że firma jest firmą rodzinną. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do wykonywania powierzonych im prac. Terminowość, fachowość i dokładność wykonywanych prac, to jedna z najważniejszych zalet firmy.
   
   
  Do silnych stron firmy zaliczyć też można, nie tylko wykwalifikowaną kadrę, ale również niezbędne zaplecze techniczne gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług. Firma stosuje nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające użytkownikowi pełne bezpieczeństwo przy korzystaniu z urządzeń elektro-energetycznych.
   
   
  EL-MOT Instalatorstwo Elektryczne znane jest na rynku z konkurencyjnej oferty cenowej, atrakcyjnych warunków dotyczących formy płatności czy terminów realizacji. Firma posiada duże doświadczenie związane z prowadzeniem robót, konserwacją urządzeń elektro-energetycznych dla zróżnicowanych grup inwestorów, począwszy od klientów indywidualnych (gospodarstw domowych) na dużych zakładach przemysłowych skończywszy.
   
   
  Jeżeli planujesz w swoim domu lub mieszkaniu nową instalację elektryczną, jej przeróbkę, remont bądź wymianę, skontaktuj się z nami. Przyjedziemy, obejrzymy, doradzimy, wycenimy, a jeśli się zdecydujesz na naszą usługę, wykonamy ją dla Ciebie tanio, szybko i solidnie.

Kontakt

Twój email:
Temat:
Wiadomość:

Siedziba firmy